malatyaposta Haberleri

malatyaposta Haberleri

malatyaposta haberleri, haber editörü malatyaposta tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Malatyalı İş İnsanı Gökhan Şahin İYİ Parti Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı

Malatyalı İş İnsanı Gökhan Şahin İYİ Parti Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı

Cinsel içerikli ürün ele geçirildi

Polis tarafından düzenlenen operasyonda 495 adet cinsel içerikli ürün, 1 kilo 176 gram kubar esrar ve 3 adet silah ele geçirildi.

Başkan Sadıkoğlu: Üyelerimizin sektör sorunlarının çözümü için istişare kültürünü önemsiyoruz

İYİ Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz, partinin il ve ilçe yöneticileriyle birlikte Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu’nu ziyaret ederek, yeniden seçilmesi dolayısıyla tebrik edip, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Kahramanmaraş ve İlçeleri Dayanışma Derneği Basın İle Buluştu

Malatya’nın önemli aktif sivil toplum kuruluşlarından KAVİL-DER Malatya’da yaşayan yaklaşık 17 Bin Kahramanmaraşlı hemşerilerine hizmet verirken ayda bir geleneksel hale getirdikleri hemşeri buluşmalarıyla da takdir kazanıyor.

Yabancı basın mensupları Malatya'yı Mercek altına aldı

Kültür ve Turizm Bakanlığı Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) tarafından düzenlenen UNESCO Rotası kapsamında, iki ayrı kafile halinde Malatya’ya gelen yabancı basın mensupları, ilimizin tarihi ve turistik mekânlarını gezdi.

Başkan Güder: Yeni Malatyaspor Bizim Herşeyimizdir

TFF 1.Lig temsilcimiz Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Hacı Ahmet Yaman ve yönetim kurulu üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’i makamında ziyaret Etti.

Malatya TSO, okul bahçesine Atatürk Büstü yaptırdı

Doğanşehir Fen Lisesi bahçesinde bulunan ve hasar gören Atatürk Büstü, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) tarafından yeniden yaptırıldı.

Meclis Kasım Ayı Toplantısı Yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı ilk toplantısını, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Nevzat Aslan Başkanlığında, 9 Kasım 2022 Çarşamba günü saat 14.00’de Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirdi.

Başkan Samanlı’nın 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Gençler Kitap Tahlilleri İle Yeni Ufuklar Kazanıyor

Malatya Kent Konseyi İlmi ve Fikri Okumalar Çalışma Grubu kitap mütalaalarına devam ediyor.

Keskin, Atatürk’ün liderliği bugünde milletimiz için ışık olmaya devam etmektedir

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Türkiye Cumhuriyeti'nin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 84. yıl dönümü dolayısıyla bir anma mesajı yayımladı.

Başkan Koçak’tan 10 Kasım Mesajı

Ankara Pütürgeliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Güzin Koçak, 10 Kasım Ulu Önder Atatürk'ün 84. Yıl dönümü sebebiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Güder'den 10 Kasım Mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Türkiye Cumhuriyeti’nin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 84. yıl dönümü dolayısıyla bir anma mesajı yayımladı.

Başkan Güder’in Gayretleriyle Bir Gençlik Yatırımının Daha Startı Verildi

Depreme dayanıksız olması nedeniyle 2020 yılında yıkılan Battalgazi Öğrenci Yurtlarının yerine Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in yoğun gayretleri sonucunda bir gençlik yatırımı daha ilçeyle buluştu.

Başkan Gürkan'dan 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 84. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Yılmaz İYİ İnsanlar Hep Kazanır

İyi Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz yazılı basın açıklaması yaparak delege sürecini değerlendirdi.

Toplam 2992 haber.